Hindistan Cevizi Yağı

Kuru saçlara karşı hindistan cevizi yağı,

Uzun süre güneş ışınlarına maruz kalmış saçlar veya tuzlu su saçlarımızı kurutup, pürüzlü hale getirebilir ve saçlarımızın kurumasına neden olabilir. Kuru saçlar kırılma eğilimindedir.

Kafa derisinde bu etkiler altında acı ,kuruma ve kaşıntı oluşabilir. Bu yağ saçlara nem sağlayarak ve kafa derisi için bir masaj olarak uygulanarak bu oluşan etkilere karşı mücadele eder ve cildin doğal dengesini geri gelmesine yardımcı olur.

Hindistan cevizi yağı, besin maddeleri ve özellikleri sayesinde saç bakım ürünü ve saç mumu olarak farklı şekillerde kullanılabilir. Kalıcı saç bakımı ve koruma sağlamak için, bu yağ ile tedavi düzenli olarak ve uzun vadede yapılmalıdır.

Hindistan Cevizi Yağı ile Saç Masajı

Saçları hindistancevizi yağı ile düzgün bir şekilde tedavi etmek için, hindistancevizi yağı ile kılcal tedavi ayda en az bir kez yapılmalıdır. Doğal saç maskesi yapmak için, önce saçları doğal sabunla yıkanmalıdır. Islak saçlar çok hassas olduğu için saçları çok fazla baskı uygulamadan hafifçe ovun. Saçınızı kalın dikenli bir tarakla tarayın. Saçınızın uzunluğuna bağlı olarak, elinizde 1 ila 2 yemek kaşığı biyo hindistancevizi yağı eritin. Kafa derisine masaj yapın. Yağ kökleri güçlendirir ve olası kafa derisi tahrişlerini yumuşatır. Masajdan sonra, yağın geri kalanını uçlara ulaşana kadar saç boyunca dağıtın. Son olarak, saçınıza bir havlu saç sarın. Isı, hindistancevizi yağının tam etkiyi üretmesine yardımcı olur. Kılcal maskenin planlanan eylem süresi, tercihen bütün bir gece olmasına rağmen en az 1 saattir. Hindistancevizi yağının kılcal tedavisi yapıldıktan sonra, saçlar doğal sabunla yıkanmalıdır.

Cilt için Hindistan Cevizi Yağı,

Cilt, insanların en büyük duyu organıdır ve 2 metrekareye kadar bir alana ulaşır. Koruyucu cildi çevreleyen tabaka ayrıca akıllı bir kontrol sistemine ve çok sayıda fonksiyona sahiptir. Deneyler hindistan cevizi yağının doğal koruma ve cildimizin düzenli bakım için ideal olduğunu göstermiştir: Hindistan cevizi yağı, doğal bileşenleri ile cildin rahatlamasını sağlayan kozmetik bir üründür. Bu içinde bulunan yağ asitleri ve yağın antibakteriyel etkisinden kaynaklanmaktadır. Bu yağ bakım ve değerli maddeler ile cildin zenginleştirilmesine yardımcı olur.

Akne ve Sivilcelere Karşı Hindistan Cevizi Yağı,

Hindistan cevizi yağı akneye karşı oldukça önemli olduğu deneylerle kanıtlanmıştır. Sivilcelerle ilgili cilt problemi sadece ergenlik çağındaki insanları etkilemekle kalmaz, aynı zamanda diğer hayati aşamalarda ortaya çıkabilir. Hindistan cevizi yağının sivilceler ve akne üzerindeki etkisi antibakteriyel laurik aside dayanır. Hindistan cevizi yağındaki diğer maddeler anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir ve inflamatuar odakta hızlı bir azalmaya neden olur.

Toptan ve Perakende Siparişleriniz için Lütfen bizim ile watsappdan veya arayarak iletişime geçiniz.. Doğal Sabunlarımız ile ilgili daha detaylı bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz veya https://toptan-dogal-sabun.business.site/ adresinden ulşabilirsiniz..