Bıttım Sabunu

Bıttım sabunu Türkiye’nin güneybatısında Siirt ve Mardinde oldukça fazla kullanılan bir sabundur. Temizleyici köpüğü ile , şampuan ve genel vücut yıkamak için oldukça ideal bir doğal sabundur. Kepekli saçlar için oldukça idealdir ayrıca saç dökülmesini engeller.


Doğal zeytinyağı , hint yağı ve hindistan cevizi yağlar ile kendi özel formulümüzle hazırlanan bıttım sabunu cildi nemlendirir ve cilt besler.
Akdeniz ve Güneydoğu Türkiye’ye ekolojik olarak yetiştirilen, küçük ağaçların tohumlarından yapılır. Bitki nar ve reçine açısından zengindir. Anti-inflamatuar dahil olmak üzere aromatik ve tıbbi özellikleri için kullanılır.
%100 Doğal, helaldir. Ayrıca alerjen, parfüm ,boya , koruyucu içermez. Hayvan içeriği , parabenler bulunmaz.
İçinde bulunan doğal yağlar sayesinde cildin nemini korumasına yardımcı olan cildi beslemek ve nemlendirmek için doğal ve hipoalerjenik bir yoldur. düzenli kullanım cildi esnek ve yumuşak tutmaya yardımcı olur.

Toptan ve Perakende Siparişleriniz için Lütfen bizim ile watsappdan veya arayarak iletişime geçiniz.. Doğal Sabunlarımız ile ilgili daha detaylı bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz veya https://toptan-dogal-sabun.business.site/ adresinden ulşabilirsiniz..

Bir cevap yazın