Hakkımızda

08.11.2019 Tarihinde ticari hayatımıza başlamış olmak bir yana yılların verdiği deneyim, bilgi ve azimle geleceğin şekillenmesinde yerimizi almak çabasındayız. Gelişen teknolojik ilerlemelerin yanı sıra insanın doğal ürün arayışları bizleri bu doğrultuda ilerlemeye sürükledi. En iyiyi, en güzeli ve en doğalı ortaya çıkarma çabamız Dünya piyasasında yerimizi almamız için yoğun çalışmalar sürdürmemizi, araştırma geliştirme ve deneyimsel sonuçlar elde etme girişimlerimizi çıkardığımız ürünler ile tasdik etmiş olduk diyebiliriz.

Sabun kavramını sadece sabun olarak algılamayan zihniyetimiz aslında sabunun içeriğindeki elementlerin birer doğal yapılanma sonucu fayda sağladığını görmemize yol açtı.

Her sabun aynı eş değerde değildir. İnsan sadece isme dayalı doğal kelimesini algılayarak aldığı sabunun aslında etkisinin ne olduğunu bilmez. Etkileşime uğrayan yağların bir bütün halinde orantılı fayda sağlaması en temel amaçtır. Peki ama bu nasıl mümkün olabilir. İşte tam bu noktada yıllardır sabun işi yapanlardan en büyük ayrıcalığımız ortaya çıkıyor. Yeni kurulmuş olmak dezavantajımız gibi görünse de ihtiyaç orantılı üretim imkanlarımız sayesinde eskilerin eksikliklerini tamamlama konusunda fazlasıyla profesyonel yaklaşım içerisindeyiz diyebiliriz.

Bir sabunda görmediğimiz ve gösterilmeyen gerçek değerler.

SERTLİK ORANI – TEMİZLEME GÜCÜ – KÖPÜK ORANI – DOKUSAL YUMUŞAKLIK – İYOT ORANI

Lorik Asit Oranı – Miristik Asit Oranı – Palmitik Asit Oranı – Stearik Oranı – Trisinoleik Oranı – Oleik Oranı – Linoleik Oranı – Linonelik Oranı

Yukarıda geçen tüm birimlerin altın oran denebilecek bir ortalama seviye ile bütünleştirilmesi gerekliliği bir sabunun kalitesini ortaya çıkarır.

NOT: SABUNLARDA ASİT YOKTUR. YAĞLARIN İÇERİĞİNDEKİ MEVCUT DOĞAL ASİT BU ORANLARI ETKİLEMEKTEDİR.

Bizler tüm koşulları ve tepkimeleri göz önünde bulundurarak en iyi formül ile doğal sabun kavramını hak ettiği yere koymak istiyoruz. Her sabun elbet doğaldır, evde sıradan bir yağ ile de sabun yapılırsa doğal denilebilir. Önemli olan tam etki sağlayacak, tüm elementleri altın oran seviyesinde yarlı dönüştürecek bir yapı gerekli.

Ör: Bir çorba düşünün sadece su ve mercimek koyarak ta çorba olur. Bu çorbaya tuz, biber, sos vs. koyarak da olabilir. Önemli olan çorba yapmak değil yapılan çorbanın lezzetli ve faydalı olmasını sağlamak değil midir?

İşte sabun işi de bir nev-i çorba yapmaktır. Fakat insanlar içeriğini sorgulamıyor diye de en basit sabunu süslü kelimelerle sunmak asla ve asla şahsım ve firmam adına uygulayabileceğim bir durum değildir.

DEĞİŞİM İNSANIN DOĞASINDAKİ EN TEMEL OLGUDUR. ÖNCE KENDİMİZİ DEĞİŞTİRELİM SONRA DÜNYA ZATEN GÜZELLEŞİR.

SAYGILARIMLA ;