Keçi Sütü Sabunu

Keçi sütü sabunu doğal aroma içerir. Esansiyel yağlar, tedavi edici özelliklerini verir. Boya içermezler. Çevreyi kirletmezler, (fosfat veya başka maddeler içermezler) ve biyolojik olarak parçalanabilirler. Güneş, rüzgar, soğuk, bakteri … gibi dış etkenler günlük cildimizi ve sağlığımızı etkiler. Cilt bakımı sağlığımıza iyi bakmanın farklı bir yoludur. Doğal sabunlar ve bilhassa keçi sütü sabunu , deri hastalıklarında insanları rahatlatmak için kullanılır. Düzenli kullanımı ile sedef ,  egzama gibi deri hastalıklarına faydası vardır. Hassas ciltler ve vücut için kullanılabilir.

Makyaj için doğal bir temizleyicidir. Tamamen bitkisel yağlar ve tamamen dopal keçi sütü içerdiği için cildi besler, ( hindistancevizi yağı ,  zeytinyağı ,  shea yağı ,  kakao yağı… ) ve endüstriyel sabunlarda sıkça rastladığımız zararlı kimyasalları içermez. Keçi sütü protein, vitamin ve mineral bakımından zengindir.  Sütte bulunan lipitler, kuruluğu ve cildin çatlamasını önler. Modern bilim, doğal sabunların kremsi dokusuna ek olarak, keçi sütündeki E vitamini sayesinde cildi besler. Bu nedenle doğal sabunlar sağlıklılıdır, cildimizi korur ve beslenmesini sağlar. Petrol türevli kimyasallar içermemesi nedeniyle tahrişi ve ısınmayı önler.

Toptan doğal sabun üretimi , fason üretim ve toptan yağ siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz… Perakende alışverişlerinizi http://www.dogalsabunpazari.com/ adremizden yapabilirsiniz.